Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jenta vår på 8 uker skriker til ca samme tid hver kveld..virkelig skriker og holder på ca 1-1,5-2 timer. Noen som har det likt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Slik var det med vesla her da hun var ca 6 uker.. det ble mer og mer skriking for hver uke. Begynte ca samme tidspunkt hele tiden.

Da hun var 9 uker fikk vi fastslått at hun hadde kolikk. Og jeg som trodde det var ille før, nå blei det 100 ganger verre. Ville bare kaste hele ungen i veggen til slutt. Trodde seriøst jeg kom til å bli gal; hyl,hyl,hyl!! Hele dagen!!

Gjest Madolyn
Skrevet

Moren min har fortalt at søsteren min skrek fra kl 18 til kl 22 hver kveld de første 3 mnd hun levde, pga kolikk. Men så bedret det seg gradvis etter fylte 3 mnd. Trur det vanligste for kolikkbarn er at det varer frem til 3 mnd, når tarmene begynner å modnes mer. Bare gi masse trøst og nærhet, prøv med fennikelte, ammete og minifom, og om du ammer, så hold deg unna alt som kan gi luftsmerter. Masse lykke til!!! stor klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...