Blomsterpiken12 Skrevet 19. august 2011 #1 Skrevet 19. august 2011 Hei, er 24 år og gravid for første gang Lykken er stor og det samme er kvalmen hehe
lille-my-april Skrevet 19. august 2011 #2 Skrevet 19. august 2011 Jeg er 28 år og gravid for første gang. Ingen kvalme foreløbig heldigvis, men så har jeg skikkelige "menssmerter" i magen i stedet da.. Jeg har i følge kalkulatoren her termin 24 april. Gratulerer til deg forresten!
Mkp Skrevet 28. august 2011 #3 Skrevet 28. august 2011 Hei! Jeg er endelig gravid, etter å ha prøvet i 3,5 år :-) Er 36 år, og dette er mitt første. Har termin 25. April, og er heldigvis ikke kvalm- ennå.. Men har hatt en del mageknip og brystpreng siste ukene . Det er visst normalt . Åh, dette er såå spennende )
2 tette og 1 badehette Skrevet 28. august 2011 #4 Skrevet 28. august 2011 Venter vårt 3 barn. Har termin 6 april etter mens termin og 1 april etter tidlig ul termin. Er 24 år ( blir 25 i des.) Er kvalm hele tiden, og har første dagen i dag der jeg ikke har kastet opp hele tiden. Gratulerer med spirene alle sammen forresten
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå