alexmommytobe Skrevet 12. august 2011 #1 Skrevet 12. august 2011 vaaknet i dag meg en "dott" i venster oret, og uansett hva jeg gjor for aa faa den ut hjelper det ikke... foler jeg er i en bobble! utrolig irriterede, og vanskelig aa hore hvor lyder kommer fra!
Endrina Skrevet 13. august 2011 #2 Skrevet 13. august 2011 Ja! Jeg har vært ganske så tett i venstre øret i nesten 2 uker nå. Legen kunne ikke se noe galt, og mente det ikke var noe å gjøre med det...er nå litt i tvil om det, og er sååå lei av å nesten ikke høre på venstre øret.
Vermilion Skrevet 13. august 2011 #3 Skrevet 13. august 2011 Hei! Jeg har hatt det flere ganger dette svangerskapet og det var pga økt produksjon av ørevoks grunnet hormoner, hehe..hva man ikke får som gravid. Men har brukt øredråper fra apoteket og skylt godt etterpå, da forsvinner det;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå