ops...nr.4 Skrevet 12. august 2011 #1 Skrevet 12. august 2011 Er sååååå lei nå. er det mange som har gått over tiden med nr 4? Gikk 9 dager over med nr.3 og tenker med skrekk å gru hvis jeg skulle gjøre det nå også. Kan ikke si at jeg har noen "tegn" på at en fødsel skulle være nært fårestående.
ops...nr.4 Skrevet 12. august 2011 Forfatter #3 Skrevet 12. august 2011 åååå nei. tenker det er sjikkeli koooooseli Er det lenge siden forige svangerskap? Her var minste 2 år i april så det er jo ikke så lenge siden sist, sikkert derfor jeg er lei. Har du gått over tiden med de andre?
Petrine +spire=❤ Skrevet 12. august 2011 #4 Skrevet 12. august 2011 Miinsten her er 5 år. Gikk 7 dager over med både nr 2 og nr 3. På dag 6 i dag, så kanskje kommer nr 4 i morgen? Hahahahaha som om jeg tror det!! Neppe ((( Er så utrolig lei og ikke minst sliten!
ops...nr.4 Skrevet 12. august 2011 Forfatter #5 Skrevet 12. august 2011 hoff føler virkeli med deg, du blir nok å føde i morgen skal du se, er jo fullmåne å allting så da blir det nok futt i sakerne skal du se. Vet du hva du får? Her har vi tre gutter, muligens en jente denne gangen, men spiller egentli ikke noen rolle hva det blir, føler at det er omverden som er mest opptatt av det:/
Petrine +spire=❤ Skrevet 12. august 2011 #6 Skrevet 12. august 2011 Ja håpe månen kan ha litt innvirkning Ja her blir det nok en liten gutt Og det er helt supert. Han er frisk på alle områder og det er det som er viktig. Så da blir det 4 gutter på oss Ja omverden er såååå opphengt i det. Alle sa ååå er det jenten dere prøver på???? Vi bare nei, vi ønsker oss ett barn til, gutt eller jente spiller ingen rolle!!
ops...nr.4 Skrevet 12. august 2011 Forfatter #7 Skrevet 12. august 2011 Tror nok at om vi skulle få en gutt til så er det nok besteforeldrene som blir mest "skuffa", både de og tanter og onkler er veldi opphengt i at dette MÅ bli ei jente, kjenner det irriterer meg noe voldsomt. Bevares blir det jo kjempestas med ei jente, men vi er fadder på ei nydeli tulle å det er liksom nok, tror jeg er bedre guttemamma enn jentemamma Uten tvil kjempe upraktisk å få ei jente nå, skulle finne fram litt nøytralt babytøy, men der var jaggu ikke mye nøytralt å finne, der var bare guttetøy gitt Håper virkeli du får føde snart, lykke til
Petrine +spire=❤ Skrevet 12. august 2011 #8 Skrevet 12. august 2011 Ikke sant Takker for det. Håper det skjer snart. Håpe du slipper overtid! Lykke til =)
Hegeveronica Skrevet 12. august 2011 #9 Skrevet 12. august 2011 hehe vel kjenner til den har faktisk 4 jenter jeg , utrolig nok blir det vist gutt denne gangen, men gjett hva som er problemet her da, masse masse rosa klær, med søte teddy bjørner eller hello kitty. Ellers haugevis av kjoler joa blir jo mye dyrere en forrige gang dette hehe. ps svigers mente jo at vi kunne bruke klærne likevel selv om det var rosa, samboern va itj helt enig nei, mente at vi hadde nok jenter i huset uten at vi sku tvinge gutten te å gå med rosa eller lilla klær. Han har vist vært litt undertelling her som eneste gutt, 5 jenter + ei hu katte, i gården her.
ops...nr.4 Skrevet 13. august 2011 Forfatter #10 Skrevet 13. august 2011 hehe svigers her mente vel noe i samme duren. gikk du over termin med nr 4? kjenner bekkene holder på å takke fullstendig for seg så hadde vært greit å kunne bli færdi snart. nr 3 var i tilleg ganske stor ( 4200 gr). ikke at det hadde så mye å si, letteste fødselen jeg har hatt, tok "bare" 8 timer fra start til slutt å ikke måtte jeg sy noen verdens ting. men alikevel, kunne jo tenke meg til en liten baby, som faktisk ser ut som en baby 5 barn, det er bra, satser dere på flere eller? Her er d definetivt siste, blir mer å mer humørsyk for hvert svangerskap så er vell best å gi seg mens man ennå bor under samme tak haha. gubben er riktinok veldi forståelsesfull, men selv det kan jo irritere en stakkars hormonklump.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå