SogG Skrevet 10. august 2011 #1 Skrevet 10. august 2011 er ganske lei av å være kvalm og sliten nå ! termin 30.August, så håper det gir seg snart.
Beibifot er blitt Storebror Skrevet 10. august 2011 #2 Skrevet 10. august 2011 Jeg ble plutselig uggen igjen her for noen dager siden, litt som det var i 1trim. Ikke særlig matlyst, men kan ikke gå mer enn 3 timer uten mat heller. Så må på en måte følge kl for å holde det i sjakk. Ikke kjekt i det heletatt, synest det holder med alt det andre kroppen styrer på med for tiden. God bedring vaffal )
81-Mamma<3<3 Skrevet 10. august 2011 #3 Skrevet 10. august 2011 JA! Var jo kvalm første trimester, men så gikk det over rundt uke 14. Men nå er jeg kvalm igjen!!! (uke 32) Det er ikke på samme måten som i første trimester. Kvalmen er annerledes. Liksom litt konstant over hele dagen. Minner litt om halsbrann, men er ikke det! Ganske irriterende! Hadde det ikke slik sist! Lurer på hva det kommer av.
Lillegull2011 Skrevet 10. august 2011 #4 Skrevet 10. august 2011 Ja.. Har vært kvalm omtrent hele svangerskapet med "pause" i kanskje 4 uker og nå er det kommet igjen.. Huff.. er så lei nå!
SogG Skrevet 10. august 2011 Forfatter #5 Skrevet 10. august 2011 ja det er ikke noe særlig.. får bare håpe det gir seg for alle snart da har lite matlyst, så får nesten ikke i meg noe mat..
maimora Skrevet 10. august 2011 #6 Skrevet 10. august 2011 Ja, jeg blekvalm i forrige uke, og har vært det siden da, enkelte dager kaster jeg opp alt jeg får i meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå