Anonym bruker Skrevet 9. august 2011 #1 Skrevet 9. august 2011 Jeg synes barnet mitt sin avdeling er så dårlig utstyrt. Tror ungene kjeder seg litt, særlig innendørs. Bare tegnesaker, noen spill, bøker og biler.
Anonym bruker Skrevet 9. august 2011 #3 Skrevet 9. august 2011 De har ett digert barbiehus og mange barbier. Lego Biler Mange dinosaur figurer, riddere og andre slike ting. Spill Bøker Pusslespill Tegnesaker Perler Leire og andre slike hobbyting er i rommet ved siden av så de henter bare om de vil ha. De har vel endel andre leker også, men jeg vet ikke helt hva som er fast på avdelingen. De bytter ofte på hva som er på lekerommet og på avdelingen. Tror det kommer litt ann på hva ungene på avdelingen liker å leke med. Men de har veldig mye leker i barnehagen av forskjellige slag, så det skal mye til for at de kjeder seg.
Anonym bruker Skrevet 9. august 2011 #4 Skrevet 9. august 2011 der jeg jobbet hadde de: plastalin perler tegnesaker spill biler lego togbane-sett noe bygge sett, geomag og to-tre forskjellige andre sorter dukker, vogner dukkeklær barbie med dilldall bøker vevesett diverse figurer, dyr, dinosaurer, fisker osv.. utkledningsklær som var tilgjengelige hele tiden tv med vhs og dvd (ble brukt nå og da, men var ikke hele tiden tilgjengelig for barna) i tillegg pleide vi ofte å bake med barna eller leke leker som slå på ringen, gjemsel osv.. vi aktiviserte barna for at det skulle være variasjon.. alle lekene var ikke samlet på en avdeling, vi har tre avdelinger som rullerer på lekene(geomag, spillene, dukke og barbieutstyr) og noe har alle likt av(lego, perler dukker osv) i mitt barns barnehage har de også to pcer med lære-spill
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå