LilleFru Skrevet 8. august 2011 #1 Skrevet 8. august 2011 Jeg hadde i sin tid et sterkt forhold til min kjære bestefar som het Asbjørn. Han ønsket seg alltid en gutt som het Bjørn, men når gutten kom var han dødfødt. Etter dette har jeg alltid tenkt at om jeg får en gutt, skal jeg kalle han Bjørn, men den første gutten ble en helt annen (faren var uenig), og denne gangen er far også uenig... Så kom jeg over Bernard - som betyr bjørn og sterk/ modig. Fallt pladask! Så spørs bare hva far syns... Kryss fingre!
prebs Skrevet 8. august 2011 #4 Skrevet 8. august 2011 Utrolig stilig navn :-) Ville skrevet Bernhard bare.
LoveDove Skrevet 8. august 2011 #5 Skrevet 8. august 2011 Stilig! Ikke for vanlig, stilig betydning og i tillegg internasjonalt, for den som måtte bry seg. Men enig med prebs - Bernhard.
LilleBitteliten Skrevet 20. august 2011 #6 Skrevet 20. august 2011 Bernhard er stilig og fint! Ville også skrevet det med h. Bjørn er jeg ikke noe glad i.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå