Gå til innhold

Hjelp?


2 tette og 1 badehette

Anbefalte innlegg

Skrevet

dinbaby.com sier at jeg er 5 uker og 6 dager på vei, mens barnimagen sier at jeg går i min 7.ende sv.skaps uke - Nå er jeg forvirret! Hvor langt er jeg på vei? :P

 

Hadde første dag siste mens 28 juni i år, noen som kan hjelpe?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ut i fra legens og mins termin stemmer ikke antall uker med barn i magen sine beregninger. Den er en uke mer enn vår beregning, slik var det på første og, så jeg går ut i fra min egen ;)

Skrevet

hvis du er 6+5 uker så er du seks uker og fem dager gravid, men du er jo i din syvende uke. Du er syv fulgåtte uker når du er 7 uker på vei:)

om du skjønner?

Skrevet

Ser den, Jubeldumbo<3marsbaby2012<3, men jeg er jo en uke kortere i følge menstermin og en uke lengre i følge bim.

 

Er 6 fullgåtte uker i morgen og begynner først da på min uke 7... blir litt forvirret av bim akkurat på det punktet.

Skrevet

Jeg er 10-5 i dag og det vil si at jeg er i mi 11 uke.

Onsdag når jeg er er 11 uker på vei, går jeg inn i min 12. uke.

 

Er det ikke slik det sies?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...