Gå til innhold

Sniker meg forsiktig inn hit..


Anbefalte innlegg

Tok en test for ca en halvtime siden og der stod det gravid! :) er i sjokk, kan ikke tro det. Var helt sikker på at det ikke hadde klaffet denne mnd, har ingen symptomer!!

 

Litt usikker på hvor langt på vei jeg er for hadde siste mens 24 juni, men regnet med at ikm var for 3 dager siden bare, har lange sykluser (forrige var på 38 dager)

Noen som vet hvordan jeg regner hvor langt på vei jeg er da?

 

Er også litt nervøs, redd for å miste igjen. Men får prøve å se positivt på ting og la det synke inn at jeg er gravid igjen:)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143449358-sniker-meg-forsiktig-inn-hit/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hurra!!!!

gratulerer så masse! Blir moro å følge deg på face:) (Skal ikke si noe ;))

Så utrolig glad på dine vegne, dette fortjener du!!:):)

Du hadde første dag i siste mens en dag etter meg, men jeg har vanlig syklus da..har temin 29.mars så vil tro du har i begynnelsen av april da?:)

April babyer er fantastisk, sønnen min er jo født 5.april!:)

 

Hurra igjen, gleder meg på dine vegne snuppa:)

Tusen takk begge to:)

Kan ikle tro det enda, går min egen lille verden.

Hadde sett frem til shopping i dag men var ikke lysten på det i det hele tatt da jeg kom til byen, haha..

Når er det vanlig med første svangerskapskontroll?

Annonse

Tusen takk Selma07!!

 

Så trist at tanta kom hos deg i dag, skulle ønske vi kunne følges utover, men krysser fingre og tær for at du får en positiv test snart du også! Ønsker alt deg alt godt! <3

 

God klem tilbake til skjønne og gode deg :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...