stoltmamma_86 Skrevet 2. august 2011 #1 Skrevet 2. august 2011 er 7 dager til IKM, men den siste uka har jeg vært uvanlig dorlig..spesielt om kvelden etter vi har lagt oss.. hatt stikninger i magen de siste dagene, og i dag kom det hvitaktig litt "tykk" utflod.. huden på begge ringfingrene mine har vært ekstremt tørre (noe jeg ALDRI har hatt før, og er KUN ringfingrene) og de to/tre siste dagen har det klødd voldsomt på magen..i dag har det klødd "irriterende" mye! Har veldig mye luft, noe jeg ellers ikke bruker å ha, men er ikke luftsmerter..er oppblåst, og nesten litt "vondt" nede i magen.. Huff, ble mye greier nå, men dette er noe jeg ellers aldri har hatt før.. Har ikke tenkt noe særlig på dette heller, det var samboer som hadde lagt merke til at jeg har vært så dorlig siste uken.. det med kløen irriterte meg så mye i dag at jeg måtte google det, og da kom det opp at det var ett graviditets tegn.. Noen som vet om dette kan være noe? På forhånd takk =)
fresh Skrevet 2. august 2011 #2 Skrevet 2. august 2011 det med tørre hud på fingrene er ikke noe tegn på graviditet hvertfall, og kløe, hvis du tenker på svangerskapskløe, det opptrer som regel i slutten av sv.skapet... Men stikkninger i magen kan være et tegn Men det er jo vanskelig å si, du må nesten ta en test...Lykke til
stoltmamma_86 Skrevet 2. august 2011 Forfatter #3 Skrevet 2. august 2011 ja ijeg har hvertfall ikke peil tenker å teste om en uke, men vet ikke om jeg klarer å holde meg såå lenge..selv om det sikkert blir ett par neg tester før IKM Får bare smøre meg med tolmodighet å vente, selv om det går voldsomt tregt ^^ Tusen takk =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå