❤snupp(e)❤ Skrevet 29. juli 2011 #1 Skrevet 29. juli 2011 Jeg hadde tenkt å vente til første svangerskapskontroll med å begynne å strikke, men idag klarte jeg ikke mer Har begynt på verdens nydligste babyteppet! Og merker det er bra for meg, da sitter jeg i ro og koser meg! Er det noen andre som har begynt eventuelt handlet? Ha en flott helg alle sammen
❤snupp(e)❤ Skrevet 29. juli 2011 Forfatter #3 Skrevet 29. juli 2011 Åh, så koselig Hvor langt er du på vei Betty-Boob+1 i magen ?
FruaR Skrevet 29. juli 2011 #4 Skrevet 29. juli 2011 Har dere funnet oppskrift på nett? Jeg kan ikke hekle og finner kun hekleoppskrifter.
❤snupp(e)❤ Skrevet 29. juli 2011 Forfatter #5 Skrevet 29. juli 2011 jg strikker dette: http://www.garnstudio.com/lang/no/visoppskrift.php?d_nr=b18&d_id=16〈=no Likte dette teppet kjempe godt, og moro å strikke det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå