Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

er 27 uker på vei. og fikk i dag målt livmortappen den var 27mm. noen som vet om dette er bra eller dårligt? syns jeg fikk lite og dårlig info av legen.. fikk bare beskjed om lengden og om at jeg måtte ta det med ro fremover. står tilbake som et stor spørsmåls tegn..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

sånn kjempelangt er det ikke.

jeg har hatt kort livmorhals i alle mine svangerskap, i første var jeg nede i 1 cm, og da fikk jeg beskjed om å bli i senga

Skrevet

Gikk du til termin eller fødte du før tiden? Er livredd for og føde før tiden.. I midt første svangerskap fikk jeg rier i uke 29. Fikk heldigvis stoppet fødselen. Ble sengeliggende til uke 34 og fødte da.

Skrevet

begge ble født til term.

men fødslene startet for tidlig med begge i uke 23 men klarte og stoppe det da, ble sengeliggende i 2,5 mnd

Skrevet

hmm, jeg har fjernet deler av livmortappen pga celleforandringer, men hørte ikke noeom at det kunne ha noe å si ved graviditet, vil jo tro at den er endel kortere da??? hmm, bør kanskje høre med jordmor på mandag?? er 18 uker.

Skrevet

jeg er konisert, og har fått beskjed om og ta det med ro fra uke 16 da det blir litt mer tyngde på livmorhalsen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...