Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan opplevde dere det sånn rent fysisk?

Var det mye blødning? Smerter?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde en exu i påsken.

 

Fikk plutselig intense magesmerter. Helt for jævlige smerter.

Ble svimmel, kvalm og besvimte.

 

Blødde ikke noe vaginalt, men hadde veldig mye blødning i buken sa legen på legevakta, som sendte meg i ambulanse til sykehuset.

Der måtte jeg operere vekk høyre eggleder og embroyet.

 

Livet mitt hang i en tynn tråd, ble operert akkurat i tide.

 

Skrevet

Takk for svar. Det høres fælt ut, jeg er glad det gikk bra med deg.

 

Det høres ikke ut som det er det jeg har da, jeg har blødd ganske mye, så da er det vel en vanlig sa, vil jeg tro. Er bare bekymret, for jeg har også ganske voldsomme smerter, og det er hovedsakelig på den ene siden.

Skrevet

Hei! Er du i tvil, så sjekk! Det er en veldig farlig tilstand å være i, så bedre å sjekke en gang for mye enn en for lite. Jeg hadde sa uke 9, var og sjekket med ul at alt var ute. 3 uker senere ble jeg dårlig, svimmel, smerter, kvalme....de mente jeg var gravid, noe jeg bestemt

utelukket! Men, jeg var altså gravid i den venstre egglederen. Den var iferd med å sprekke, derav smertene.

 

Altså var jeg i utgangspunktet gravid med tvillinger, en i livmora og en i egglederen. Så man vet aldri, selv om det selvfølgelig var en meget sjelden variant.

 

 

Skrevet

Takk for svaret. Er roligere nå, for smertene har avtatt ganske mye, og det ville de vel antagelig ikke gjort hvis det var xu. Jeg får svar på hcg-testene på fredag, tenkte jeg skulle be om en ul da uansett utfall. Vil heller sjekke for mye enn å risikere at noe er galt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...