mariabee Skrevet 18. juli 2011 #1 Skrevet 18. juli 2011 Det er andre jenta til min kjære bror og til første gav vi "Min første diamant", da var jeg gudmor, fadder. Hva skal vi gi til andremann??????
Steget Skrevet 18. juli 2011 #2 Skrevet 18. juli 2011 Du kan vel gi det samme til denne jenta? Så har de samme smykke fra tanta si i oppveksten. Koselig det! Vi fikk et kjempefint smykke fra Pia og Per. Et "flatt" hjerte med fadervår innskrevet på baksiden. Det kan anbefales! Helt nydelig er det, og det vil passe lenge.
Nikkamoren Skrevet 18. juli 2011 #3 Skrevet 18. juli 2011 Det er ikke i samme stilen, så kanskje ikke passende, men jeg fikk Sing Sang kort til dåpen som jeg og Lillemor bruker kjempemye. Masse fine sanger og tegninger og mye mere lettvindt enn bok. Det er den dåpsgaven blandt alle gavene som blir mest brukt iallefall.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå