Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Etter å ha vært uten prevensjon i 5 år, vært igjennom utallige pergokurer, trodde jeg at jeg aldri skulle få se en positiv graviditets test... der tok jeg grundig feil gitt! Digitalen LYSTE GRAVID 1-2 mot meg idag!!!

 

Skal sies at jeg har vært igjennom utredning og vi venter på time på oppstart for prøverør..... Dette er bedre enn julaften og 17.mai samtidig :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Wow saa göy!! GRATULERER!!!:)))

Skrevet

Gratulerer!!! Så utrolig moro :)

 

Det samme skjedde en kollega av meg, hun skulle til IVF - og ringe inn mensen... men den kom aldri!!

Skrevet

Hipp hipp hurra, gratulerer :D:D:D

Skrevet

Så utrolig fantastisk!! Gratulerer en hel haug :))

 

 

Gjest Hippo ღ
Skrevet

Gratulerer så mye!! Tenker gleden er stor :D

Skrevet

åååå, så fantastisk å høre!!! Gratulerer så utrolig mye.

 

 

Skrevet

Takk for det folkens :) Meldte meg ut fra BIM for 8 mnd siden, orket ikke alt "styret"... Har egentlig vært dritt lei alt som har med Babylaging og gjøre, eggløsning, tester, venting, ha sex nesten på komando.... har ikke tenkt på noe de siste 4-5 mnd (har hatt endel sykdom i familien) og BANG, der satt den :)

 

Så nå er jeg kjempespent :)

Skrevet

Gratulerer så masse :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...