sonderskov Skrevet 11. juli 2011 #1 Skrevet 11. juli 2011 Nå har jeg termin om to uker, og vi er fortsatt ikke enige om hva lillesøsteren til Elliot skal hete...... Jeg gjerne ha et navn som er like "spesielt" som Elliot dvs. ikke så veldig brukt! Har pratet om Melina, Othilie og Isabel - men ingen av disse er liksom NAVNET...... Siden jeg er fra Danmark, er det viktig at navnet ikke inneholder "r" (det er veldig anerledes uttalelse)... Og navnet bør også fungere på engelsk, siden jeg har familie i London..... Håper noen av dere har noen forslag??? Begynner å bli litt frustrert her........
sommertiara Skrevet 11. juli 2011 #2 Skrevet 11. juli 2011 Isabel oppfatter jeg som et vanlig navn. Othilie er nydelig! Adine Aminda Eunike Hilma Lavinia Lydia Sylvia Ylvali
prøver 2,5 år Skrevet 11. juli 2011 #4 Skrevet 11. juli 2011 Elliot og Lydia synes jeg var nydelig! evt: Evine Elida Sienna Savannah Emina Molly ....kanskje??
Mine2Små Skrevet 12. juli 2011 #5 Skrevet 12. juli 2011 Elliot og Iben Elliot og Mathea Elliot og Constance Elliot og Selma Elliot og Tomine Elliot og Celine
sonderskov Skrevet 12. juli 2011 Forfatter #6 Skrevet 12. juli 2011 Tusen takk til dere!!! Det er kjempe artig med så fine navneforslag!!!! :-)
LilleBitteliten Skrevet 19. juli 2011 #8 Skrevet 19. juli 2011 Othilie er vakkert! Elliot og Othilie er topp! Ellers stemmer jeg på Lydia. Vakkert og lite brukt :-)
☆☆☆ Skrevet 19. juli 2011 #9 Skrevet 19. juli 2011 Væt så snill å ikke kall et barn for Melina! Får sterke assosiasjoner til Melena - blodig avføring.. Hva med Lovise?
♥ Herligheten ♥ Skrevet 19. juli 2011 #10 Skrevet 19. juli 2011 Elliot og Caila/Cayla var det første som slo meg Elliot og Minea Elliot og Natalia Elliot og Emina Elliot og Juliette
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå