field of gold Skrevet 10. juli 2011 #1 Skrevet 10. juli 2011 Testet meg nå for halvtime siden og den ble POSETIV :-) JIPPI!! Testet meg på onsdag og fikk da to positive etter 10 min. Turde ikke stole på dem da testen skal leses av etter 3 min og streken var såååå svak. Men nå lyser den mot meg :-) Da blir det mars barn på oss. Litt spent siden jeg nå går i vikariat og er ferdig der 1 januar :-/ Litt redd for at de ikke vil forlenge det da nå som jeg er gravid..... Har vært prøvere i ett år og er nå endelig gravid :-)
Baby 2012 med spire i magen<3 Skrevet 10. juli 2011 #2 Skrevet 10. juli 2011 Gratulerer så mye:))))) Hadde du noe symptomer på graviditeten før du testet? ?
field of gold Skrevet 10. juli 2011 Forfatter #3 Skrevet 10. juli 2011 Jeg var kvalm i forrige uke ellers litt små vondt i puppene, men ikke noe mer enn når jeg skal ha mensen. Det som gjorde at jeg ble veldig mistenksom var det at jeg ikke er noe sugen på godteri. Ikke engang i helgen. Var slik sist også :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå