m&m`s Skrevet 8. juli 2011 #1 Skrevet 8. juli 2011 testet meg veldig tidlig fordi jeg i går skulle ut å ha et par glass vin. den var negativ, så jeg koste meg og drakk. gikk tidlig hjem fordi jeg har vært trøtt de siste dagene. siden det var to tester i pakken tok jeg den andre nå i dag morges.legger jeg godviljen til kan jeg se konturene av en veldig veldig svak strek. har ikm den 15 juli så jeg vet jeg har testet veldig tidlig- men kan det stemme???
m&m`s Skrevet 8. juli 2011 Forfatter #2 Skrevet 8. juli 2011 Sjekket også livmortappen nå. den lå veldig langt bakover og kjentes ut som en pekefingertupp. fant ikke noe hull i den. det er et godt tegn. ikke sant?
Nutte87+ februar spire! Skrevet 8. juli 2011 #3 Skrevet 8. juli 2011 kan du ikke ta et bilde av testen og legge ut her. så kan vi se om vi ser streken også =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå