HeidiElisabeth Skrevet 7. juli 2011 Forfatter #3 Skrevet 7. juli 2011 Blir en liten jente her også! Så morro
rk82 Skrevet 7. juli 2011 #4 Skrevet 7. juli 2011 hvor kommer du ifra? kommer fra trondheim jeg og dette er min første:)
HeidiElisabeth Skrevet 7. juli 2011 Forfatter #5 Skrevet 7. juli 2011 Kommer fra Fredrikstad. Venter nr2 Har mye familie i Tr.heim!
rk82 Skrevet 13. juli 2011 #6 Skrevet 13. juli 2011 ja, vi går en spennede tid i møte:)! blir litt stressa av å tenke på at termin er satt på "flyt" i 1 mnd som jordmor sa ( to uker før / etter). Vi kan plutselig ende opp med å få i midten av okt
Anonym bruker Skrevet 14. juli 2011 #7 Skrevet 14. juli 2011 Vet Men så lenge ikke jeg føder 29 oktober er det helt ok for meg. Hehe.. Dattra mi har bursdag og fyller seks år 29.okt. Så satser på å ikke tilbringe den store dagen hennes på sykehus Har du gått opp mye hittills?noen plager?
HeidiElisabeth Skrevet 14. juli 2011 Forfatter #8 Skrevet 14. juli 2011 Klarte å trykke på anonym jeg Vet Men så lenge ikke jeg føder 29 oktober er det helt ok for meg. Hehe.. Dattra mi har bursdag og fyller seks år 29.okt. Så satser på å ikke tilbringe den store dagen hennes på sykehus Har du gått opp mye hittills?noen plager?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå