nonstop79 Skrevet 6. juli 2011 #1 Skrevet 6. juli 2011 Det har bare pågått siden søndag, så er gjerne ikke så lenge, men er uvant for å være han. Eg har ikke tall på hvor mange ganger eg har måttet skifte på han, og hver eneste gang han har gjort noe i bleien, er det bæsj..og hvem bæsjer omtrent 10 ganger for dagen? Hvis ikke det er mer..Noen ganger bare litt, andre mye..og om natta også.. han våkner og må byttes på da og.. er ikke bare diare heller.. han har slitt litt med matspising i det siste og. Og får lite drikke i han. Men han får nå litt i seg, så mye som kommer ut. Formen virker grei ellers. Litt grinete innimellom, men virke ikkje som han hat det vondt. Har vert veldig varmt siste dagene, lån det ha noen sammenheng? Tenner? Han har bare fått to nede, så resten jobber vel kanskje selv om eg ikke ser noe. Han et 13 mnd.
NostraStoria Skrevet 6. juli 2011 #2 Skrevet 6. juli 2011 Klassiske symptomer på tenner! Mye bæsjing, litt feber, mindre matlyst osv.
lille frø, mor til to Skrevet 6. juli 2011 #3 Skrevet 6. juli 2011 Vi har plagdes med det samme. Vi tok noen tester, men fant ikke ut hva det var. Men så ga vi barnet lettfordøyelig mat, sånn som loff og annen "tull"mat, som det er lite fiber i. Da ble avføringen mye bedre. Så i vårt tilfelle så kan det ha vært at maten var for fiberrik. Tarmene deres er enda umodne så det er ikke alltid de klarer å forberenne mat som vi voksne spiser så godt enda.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå