QueenM Skrevet 30. juni 2011 #1 Skrevet 30. juni 2011 Har tenkt å investere i en slik, men ser på nettet at det er flere typer å velge mellom.. Hvilken vil dere anbefale? Jenta mi er 8 uker nå,..
Miona Skrevet 30. juni 2011 #3 Skrevet 30. juni 2011 Vil anbefale angelpack bæresele! Helt super, enkel å ta på, og behagelig for både baby og bærer. Kan brukes fra 2 mnd til 4 år. Passer ekstra godt til "slanke" bærere, er selv ganske liten og opplever ofte at sjal og sånn er alt for stort til meg, blir mye stoff til overs, spesielt close baby carrier. Min lille sovner som en stein i angelpack, og deilig å få hendene fri. Styr unna babybjørn, ikke god hverken for baby eller bærer. http://bereglede.no/index.php?main_page=product_info&products_id=453
MammaMø med to små Skrevet 30. juni 2011 #4 Skrevet 30. juni 2011 Vi har både manduca, moby wrap og ergo sele. Ergo og manduca er ganske like. Anbefaler en av disse på det varmeste!:-) Anbefaler deg å ta en titt her: http://syvsjal.no de har mye bra!:-) og her: http://www.babyslynga.no/ergo.htm Som skrevet over, styr unna BabyBjørn, den er IKKE god for hverken barn eller bærer!
Gjest Madolyn Skrevet 30. juni 2011 #5 Skrevet 30. juni 2011 Vi har Angelpack Mye, mye bedre enn en Babybjørn hvor babyene henger etter skrittet; i Angelpack og i bæresjal/slynger kan babyen sitte/ligge i timevis uten å ta skade av det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå