Gå til innhold

min rett til å bestemme


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, har en stk svigermor som så gjerne vill være med på fødsel, men jeg har den dag i dag IKKE lyst til å ha med noen unntatt min samboer med på fødselen.. Det som plager meg litt er at samboern min på en måte ikke helt skjønner hvorfor jeg ikke vill ha med noen andre, jeg selv føler at det er trosalt jeg som skal ligge med bena i være å vise hele sulamittn å presse ut en baby.. Er jeg egoistisk, å snål som tenker som jeg gjør?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, det er ikke egoistisk! Aldri i livet om jeg ville hatt med svigermor!

Skrevet

min svigermor ville også absolutt være med!! men da sa jeg bare at det kunne jeg ikke tenke meg!! er tross alt svigermor det er snakk om!!!

Skrevet

Takk for svar :) det skal jo å sies at jeg har et utrolig godt forhold til svigermor, men jeg vill ikke en gang ha med min egen mor inn dit :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...