Petrine +spire=❤ Skrevet 29. juni 2011 #1 Skrevet 29. juni 2011 Forstår ikke dette... Ingen matlyst da alt gjør meg kvalm eller gir halsbrann. Er så slitsomt å ha det sånn Går rundt å føler som om jeg har halvveis influensa på en måte, men har ikke det. Blæææ Noen andre som har det sånn? Er i uke 35 nå og babyen er aktiv og det virker som om han har det bra
2små,rosa&blå Skrevet 29. juni 2011 #2 Skrevet 29. juni 2011 Samme her.. Spesielt når jeg skal legge meg på kvelden. Har funnet ut av at det hjelper litt og spise lakrislisser, men så var det noen som sa at lakris kunne føre til høyt blodtrykk igjen, så vet ikke hva som er beste egentlig. Vi er like langt forresten. Har også følelsen av å ha feber, men termometeret viser at jeg er helt fin. Merkelige greier. Skal ta det opp på kontroll om enn uke.. Aktiv baby her også (-:
Petrine +spire=❤ Skrevet 29. juni 2011 Forfatter #3 Skrevet 29. juni 2011 Usj ja det er så ubehagelig. I dag er bekkenet mitt rimelig bra (må bruke krykker i perioder) Og så skal jeg være plaget med dette ( Jeg liker ikke lakris og det hadde sikkert vært godt for blodtrykket mitt. Hehehe. Mistenker at det kan være det som gjør dette.. Ligger på 100/50. Skal ikke på kontroll før 20.juli, men vurderer å bestille meg en ekstra time.. Når er terminen din?
2små,rosa&blå Skrevet 29. juni 2011 #4 Skrevet 29. juni 2011 Huff, krykker høres slitsomt ut.. Bare å bestille time da, vi gravide har lov til å mase litt (: Har termin 8 aug.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå