Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Endelig!!

Skulle hatt tr for 2 uker siden.. hele tiden tenkt at den kommer snart nå.. har hatt murringer i magen og ryggen like lenge.. ¨på mandag fikk jeg skikkelig halsbrann og var utrolig kvalm, har hatt kramper/stikkninger i magen en stund også.

Så i går kveld bestemte jeg meg for å ta en test når jeg våknet i dag!!

jeg våknet helv fem, gikk på do og vips... 2 streker med en gang!! sterke streker!! HURRA HURRA HURRA =) Så var det egentlig bare å stå opp for jeg fikk ikke sove mere.. =)

 

Jeg har 2 sa bak meg, så håper dette skal gå bra!!

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Saa flott! Gratulerer:)) Gaar helt sikkert bra denne gangen:)) Som du selv sa elle gode ting er 3! Lykke til med svangerskapet:))

Skrevet

Takk or det =)

Krysser fingrene denne gangen.,

 

Er du langt på vei eller?

Skrevet

Gratulere så mye :-D

Fikk også positiv test i morrest!!! :o) Spennende tid vi har i møte

Skrevet

Gratulerer så masse til deg også :D

 

Har du masse symtomer eller?

Skrevet

Nei, ikke så mange. Litt småkvalm av og til (da drikker jeg bare litt eplejuice med farris) og blir plutselig akkutt sulten :o)

 

Har du mye symptomer?

Skrevet

Jeg er kvalm stort sett hele tiden, alltid trøtt og slitren og mensmurring og stikkninger i magen.. puppene er litt ømme men ikke veldig..

 

Vi får kose oss med symtomene. da tyder det på at alt er bra =)

Har 1 sa og 1 ma bak meg. så nå håper jeg det går vår vei=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...