Mammaen til Daniel og Ida :O) Skrevet 20. juni 2011 #1 Skrevet 20. juni 2011 Finner nemlig ikke de dispenserene fra Avent noe sted.. Noen som vet???
bIomstre Skrevet 20. juni 2011 #2 Skrevet 20. juni 2011 Det går aldeles utmerket! (var vel i grunnen ofte det som ble brukt før disse dispenserene kom....)
Mammaen til Daniel og Ida :O) Skrevet 20. juni 2011 Forfatter #3 Skrevet 20. juni 2011 Supert tusen takk for svar Blomstre. Du er til veldig god hjelp, og jeg tror nok at jeg ikke bare snakker om meg selv. >Hadde jeg ikke hatt disse sidene, hadde jeg vel fremdeles trod jeg gjorde noe veldig " farlig" ved å gi snuppa mme ) Prøver oss på fast føde her, prøvd siden påske, men det går tregt gitt. >Gleder meg til hun kan spise det samme som oss jeg he he. Er 7 mnd nå, så på tide at hun skjønner hvordan man svelger snart. Hun er født 3 mnd før tiden, så håper det er grunnen, og at det plutselig køsner snart . God dag til deg Blomstre )
Flaggermusa Skrevet 20. juni 2011 #4 Skrevet 20. juni 2011 Jeg brukte det før jeg fikk tak i aventboksen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå