Giss Skrevet 19. juni 2011 #2 Skrevet 19. juni 2011 Pent men pussig. Vet jo at det er brukt i USA,, og August er jo vanlig, men April og Juni blir litt for konkret for meg. August uttales jo litt annerledes om det er navnet eller måneden. Likevel, jeg tror ikke jeg ville reagere så mye om en veninde kom og sa at datteren deres skulle hete April. Lykke til.
mibella Skrevet 19. juni 2011 #3 Skrevet 19. juni 2011 Jeg synes det er veldig fint på engelsk og kjempefint på papiret Men vet ikke helt hva jeg synes om det på norsk, da. Litt uvant enda
Suebird Skrevet 19. juni 2011 #4 Skrevet 19. juni 2011 Synes det er nydelig på engelsk, men får ikke noe schwung over seg på norsk så nei, liker det ikke.
FrkKværner Skrevet 19. juni 2011 #5 Skrevet 19. juni 2011 Litt rart navn alene. Men kan funke vis du bruker det med ett annet navn.
sommertiara Skrevet 19. juni 2011 #6 Skrevet 19. juni 2011 Litt uvant, men helt greit å bruke synes jeg. Nydelig måned å være oppkalt etter.
prebs Skrevet 19. juni 2011 #7 Skrevet 19. juni 2011 Jeg velger meg gjerne april som måned, men ikke som navn...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå