Gå til innhold

Hvor mange barn ønsker du?


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Annonse

3, har ett men SKAL ha 2.

Samboeren kunne gjerne tenkt seg å ikke hatt flere enn de to han hadde fra før, men når man velger å få ny familie, så velger man også å evt. få barn dersom partneren ønsker det. Jeg hadde ingen fra før, og var 25 år da jeg møtte han.

Jeg har lyst på mange barn.

 

Men da må vi ha en annen økonomi. Jeg er fremdeles student og 28 år. Når jeg er ferdig å studere om ett halvt år må det være min tur å skaffe penger i kassa også. Så da blir det nok færre barn enn jeg/vi ønsker.

 

Det begrenser seg selv når man helst skal ha en karriere og årene begynner å gå...!

 

Å ha fem barn og være hjemmeværende forfattermamma er drømmen ;) (Her må vi nok vinne i lotto ja...)

 

Jeg ønsker meg 3, men samboer ønsker seg to. Men som han sier : får vi gutt neste gang også, blir det å prøve på nr 3 :P M.a.o han har veldig lyst på jente også :P

 

Som dere skjønner så har vi allerede 1 gutt :) men jeg vil gjerne gi han et par søsken.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...