Baby<3 Skrevet 6. juni 2011 #1 Skrevet 6. juni 2011 til morran i dag fikk jeg brun utflod, som nå har gått over til blod, men bare når jeg törker meg, renner litt når jeg tisser også.... jeg har ikke vondt, bare litt vanlige svake mens smerter... alt håp ute ??? er jo bare 5 uker...men så ikke dette komme
Baby<3 Skrevet 6. juni 2011 Forfatter #2 Skrevet 6. juni 2011 glemte forresten å skrive at i forige uke tok jeg 4 forskjellige tester å alle viste svaaak strek, tok en test i dag også, og da var streken myyye tydeligere, noe svakere enn kontroll streken, men sterkere enn forige uke... har det noe å si?
novembergutten:) Skrevet 6. juni 2011 #3 Skrevet 6. juni 2011 En test kan være positiv en stund etter en abort, så det har ikke noe å si, hcg nivået forsvinner ikke med det samme.. Beklager, men håper det ikke betyr dårlig nytt for deg.. Masse lykke til!!
*Wilma* Skrevet 6. juni 2011 #4 Skrevet 6. juni 2011 Dersom dette er en SA vil du kanskje få litt klumpete blødning etterhvert. Jeg var i uke 6, og håpte i det lengste at det bare var vanlig blødning. Men når klumpene kom så var det liksom ingen tvil!!! Nå, etter 4 dager ser det ut som jeg er ferdig, og gleder meg til å prøve på nytt!!! Jeg krysser fingrene for deg og håper det er ufarlig!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå