Gå til innhold

Blødning når man går på Synarel


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurer på om blødningen skal komme til samme tidspunkt som forventet menstruasjon? Hadde for meg at den skulle forskyves litt, aner ikke hvorfor jeg trodde det.. Iallefall så har jeg fått blødning i dag, til samme tidspunkt som ellers. Er det det som er normalt?

 

I brevet fra sykehuset står det at man skal ha hatt en blødning minst 2 dager før sprøytestart, så den er jo grei, men skal ikke starte på sprøytene før den 16, det er jo 10 dager til!

Noen som vet? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dette er helt normalt, blødning til samme tid som ved menstrasjon og når mens er ferdig er det jo ikke så mange dagene igjen til sprøytestart.

Lykke til i tiden fremover :-)

Skrevet

Tusen hjertelig takk for svar :) Nå ble jeg litt mindre bekymret!

Skrevet

Helt normalt at den kommer til vanlig tid, det er også helt normalt at den blir noen dager forsinket. Begge deler er problemfritt :-)

 

Lykke til!

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...