Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Mener det. er ikke lengre en uke 5,i mitt 3. svangerskap. Puppene mine er så store (E+) og vonde. Sitter jeg i sofaen presser de og bhen på solapleksus og jeg blir kvalm og uvel. Mener det. Er ett skikkelig problem for meg og vet ikke hvordan jeg skal orke dette. Det startet ikke så tidlig med de andre to+ at magen også er mye større denne gangen.

 

Noen tips? eller noen som kjenner seg igjen?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143297185-gir-bort-ett-par-store-pupper/
Del på andre sider

Fortsetter under...

jeg har 75 F/G til vanlig og de er ikke spesielt store føler jeg selv, har en venninne som har 85 3x H til vanlig har ikke barn eller noe, det ser jeg må være mer plagsomt, er de unormalt store liksom? vet ikke hvilke kropps byggning du har men å være brystfager kan vel ikke være så negativt så lenge du ikke har vodt i ryggen. er ikke sikkert de blir så mye større utover heller, alt kan skje ;) gratulerer og lykke til :)

Føler med deg! Forrige gang gikk jeg fra B-cup til E-cup! Kan altså ikke forstå hva folk skal med større brøst! Er nå en C-cup og lurer fælt på hvordan det blir denne gangen.

 

Mitt eneste tips er å skaffe en BH som faktisk passer! Jeg har fortsatt liggende alle cupstr fra C til E i skuffen *hi hi*

 

Lykke til, det blir antakelig ikke noe bedre når melkeproduksjonen setter i gang *stønn*

Hei=)

 

Mine ble større før eg viste eg var gravid. Men det pleier de før mensen. Riktig nok blir de knall hard da, og det er de ikke no..

 

Jeg har hatt de større før, siden vekten og vannmengde i kropp har vært mer. SÅ heldigvis en bh i gammel stor størrelse=)...

 

Riktig størrelse er en nødvendighet. Merker stor forskjell når eg går i mne vanlige f-cup bh er og min gamle g-cup ( jeg er 70 rundt så derfor ikke like gedigne pupper som det høres ut som).

 

Problemet er at da eg brukte g.cup fant jeg kun en bh som passet. Stygg som bare det. Var så glad når jeg gikk ned til e/f igjen. Siden jeg begynte å kjøpe bh som faktisk passet har jeg ikke funnet min størrelser andre steder enn i spesial butikker.

 

Siden puppene er ømme og vonde bruker jeg sports bh om natten. Og enkelte ganger om dagen. Det hjelper meg, men de må ikke være for stramme.

 

Min mor mente at buttiker for gravide hadde amme bh man lett kunne bruke som gravid også. Om dette stemmer vet eg ikke. Da jeg ikke har vært i en slik buttik. Men vis alt går bra tar eg vel turen til en slik snart=)

 

Kjæresten min setter no pris på de, å hadde eg latt han få røre de hadde han nok blitt enda gladere. ;) Når trøttheten og kreftene kommer tilbake kommer vel litt lyster og håper eg=)

 

Lykke til =)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...