MaybeBaby *12.08.11* Skrevet 3. juni 2011 #1 Skrevet 3. juni 2011 Hei, noen som har erfaring med dette? Veggen er litt ruglete, vet liksom ikke om stickersen vil sitte da?
iepiemarie Skrevet 3. juni 2011 #2 Skrevet 3. juni 2011 vet faktisk ikke...men hvor kjøper du dine wallstickers? :-)
MaybeBaby *12.08.11* Skrevet 3. juni 2011 Forfatter #3 Skrevet 3. juni 2011 Har sett noen fine på Sprell butikken på Storo senter i Oslo. Ellers er det vel mye på nettet. Litt enklere enn å male om resultatet blir bra!
Trultemora er presseklar!! Skrevet 3. juni 2011 #4 Skrevet 3. juni 2011 Sitter ikke like godt som på helt glatt, men så lenge det ikke skal pilles på så går det helt fint!
Fødeklar_ja! Skrevet 3. juni 2011 #6 Skrevet 3. juni 2011 Ebaaaaaaaaaaaay!! Ikke kjøp wallstickers i Norge, det e jo grisedyrt! Kjøpte en stor en kor det står nåkka om liv, kjærlighet og latter. Den koste over 500 kr her i Norge, æ betalte 93 kr for den på ebay, og det inkludert porto
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå