Gå til innhold

Colett mme, når man blander den er det endel skum?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det normalt, bruker nan til vanlig og der blir det ikke skum når man rister,, Gulper så masse masse så prøver ut nye merker

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja colett skummer veldig, jeg brukte den rett etter nan jeg og;) Nå bruker jeg Hipp som visstnok har ny oppskrift og den skummer den og:)

Skrevet

uff ja, det er det eneste med collett jeg syns er teit. Utrolig mye skum så vanskelig å se hvor mye det er i flaska etterhvert som han drikker.

Har prøvd både collett, hipp og nan. Og det er som dere sier; det er bare nan som IKKE skummer :)

Prøv å gi babyen litt vann mellom måltidene så kanskje han slutter å gulpe så mye. Funket på jenta mi. :)

Skrevet

Jenta mi er 2 mnd.. når du ga vann mellom måltidene var det mye? Kaldt eller kroppstemp vann? Kokt og avkjløt?

Skrevet

Jeg har gitt sukkervann noen ganger som er kroppstemperert, for noen ganger er vesla rett og slett litt tørst også får hun ut mye luft av det;)

Hun er 2 mnd også;))

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...