to jenter og ett gull i magen Skrevet 21. mai 2011 #1 Skrevet 21. mai 2011 dette var min 4 ul tror jeg pga blod og spotting. var fortsatt blod der men lå ikke ved livmoråpningen og alt er lukket og fint:) baby har vokst som den skal og hjertet slo som det skal. fikk en litn slimklump på morgenen i går men ikke sett no etter det. jeg vil velge og tro det gir seg nå selvom jeg vet jeg er en spotter og det sikkert kommer igjen hehe. men gynokologen var opptimist og trodde dette kom til å gå bra:)
@Tula77@ har fått prinsen<3 Skrevet 21. mai 2011 #2 Skrevet 21. mai 2011 Så bra da Jeg skal på ultralyd på tirsdag pga. det samme som deg. Jeg er veldig spent på hvordan det ser ut. Hadde det slik i forrige svangerskap og, så jeg burde vel vært vane med det, men bekymringene er like store denne gangen. Lykke til videre
<3 januar 2012 <3 Skrevet 21. mai 2011 #3 Skrevet 21. mai 2011 håper det går bra for dere:)! Har hatt lystbrun utflod i dag, vært på legevakta og han mente det var greit og ikke farlig, men jeg skal ringe å få time hos fastlegen min på mandag uansett:) Stoler bedre på han! Skal høre om jeg kan få ultralyd så vi kan se at alt er bra! Ellers kommer jeg ikke til å få ro i sjelen! Masse lykke til med beibin:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå