Sebbelita Skrevet 19. mai 2011 #1 Skrevet 19. mai 2011 Hva lager du? Lillemor får grøt morgen og kveld, men lurer på om hun begynner å gå lei alt..... Så trenger litt andre ideer så jeg kan variere litt og prøve noe nytt.
kinaputten Skrevet 19. mai 2011 #2 Skrevet 19. mai 2011 hei, jeg har noen oppskrifter på bloggen min som passer til de helt små. mini her på snart 7 mnd spiser grøt til morgen og aften og grønnsaksmos midt på dagen. Skal snart begynne med brød og kylling http://mamma-i-eksil.blogspot.com/
Træægtrønder`n :) Skrevet 19. mai 2011 #3 Skrevet 19. mai 2011 Tuppa mi er 5,5 mnd. Hun får potet/gulrotmos på formiddagen. I starten ga jeg kun potetmos, men har supplert med gulrot etterhvert. Skal prøve med søtpotet snart. Grønnsaker er medium populært:) I går fikk hun pære og eplemos for første gang, og det var veldig populært. Kokte bare eple og pærebiter og moste. Grøt er veldig populært og vi er oppe i en halv porsjon nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå