Gjest Skrevet 18. mai 2011 #1 Skrevet 18. mai 2011 Kommer på besøk fra 2. trimester en tur for det er større sjangs for svar her Hvor tidlig kjente dere spark? Kjenner dere det alltid fra langt inni magen eller kan det være ganske nærme huden (håper dere skjønte hva jeg mente nå). Tror jeg nettopp kjente 4 små spark! Var akkurat som bobler, men ikke luft i magen bobler og det var rett over og litt til høyre for "musematta" (den flate matta som blir hårete over vagina). Var det 4 små spark jeg kjente? Og unnskyld for teit beskrivelse av matta, men er usikker på hva den heter så kaller den musematta
<3 meg og den lille <3 Skrevet 18. mai 2011 #2 Skrevet 18. mai 2011 Kjente spark helt sikkert fra uke 20. men da tror jeg at jeg hadde kjent litt tidligere. kjentes ut som luftbobler hos meg.. mens nå er det full romstering:=)
Gjest Skrevet 18. mai 2011 #3 Skrevet 18. mai 2011 Jeg er 17+4 idag. Vet jeg har kjent tidligere, men lenge siden nå så lurer på om jeg kjenner det nå igjen
Maibaby:) Skrevet 18. mai 2011 #4 Skrevet 18. mai 2011 jeg kjente spark i uke 16/17 er førstegangs ogvar som du litt usikker på om dette kunne stemme... men d var det altså hadde hatt omgangssyka og kanon vondt i magen på dn tiden, så det var helt fantastisk å kjenne de første sparkene!! nesten som dn lille sa, slapp av jeg har det bra!!! var ganske "langt" nede jeg kjente sparkene, og tror nok at dersom du føler at dette er spark, så er det nok det!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå