Gå til innhold

Føler meg trist idag jeg:(


selma07 og engel

Anbefalte innlegg

Skrevet

I dag er det 6 uker siden jeg oppdaget at spiren var død:( Har starta på jobb igjen, og vasser formelig i gravide.. 5 stk på jobb som er gravid og jeg blir hele tiden minnet på hva jeg mistet. Jeg unner dem alt godt, og ønsker dem hell og lykke det er ikke det. Men synes det er grusomt vondt å være der. REgner med at det går seg til etterhvert, men idag er tomheten stor:(

Måtte bare få ut disse dumme tankene!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oppmuntringsklem til deg Selma07 :o)

 

Det er tøft å miste, og jeg vet hva du gjennomgår.

 

Snart er det din tur også!

 

Skrevet

Tusen takk, den varma:) Har ei lita sol på 4 år!!

Skrevet

Men ønsker så indelig en liten til!!!

Skrevet

Uff så trist, sender mange varme klemmer :) En uke i dag siden jeg fant ut jeg hadde ma i uke 13+2, og tror ikke det har gått helt opp for meg ennå !

 

Men skal ikke klage, har tre fra før, men min nye sambo har ingen, så vi synes det er vondt, synes også jeg ser struttende mager overalt og har også lyst å ha tilbake min !!

 

Uansett skal jeg prøve å kose meg med unger, pølser, kaker sodd og is i morgen, håper alle der andre også får en fin dag :)

 

Klem fra meg!

Skrevet

Så leit med maen din:( Leste historien din et annet sted her! Ønsker deg lykke til i tiden som kommer! Husk at vi er mange her som kan trøste og støtte deg! God 17. mai:)

 

Og takk for klemmen! Varmet godt!!

Skrevet

Takk for det :) Ser at jeg ikke har så mye å klage over da, mange har jo hatt flere aborter, all ære til de som fortsatt holder håpet oppe og fortsetter å prøve !

 

Jeg regna liksom med at alt kom til å gå bra, ettersom dette er min fjerde, men .. En påminner om at man ikke skal ta alt som en selvfølge, og jeg trøster meg med tanken på at det var noe galt med Spira og at kroppen tok et valg som ville vært vanskelig/umulig for meg å ta etter den ordinære ul.

 

Er godt å se at vi er flere i samme båt, hjelper å se at andre også har opplevd det samme, og det er godt å ha noen å dele de tunge tankene med :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...