Baby 2012 med spire i magen<3 Skrevet 9. mai 2011 #1 Skrevet 9. mai 2011 Heisann Lurte på om dere kunne se litt angående graviditet fremover, om hvor mange og om det evt kommer til å gå bra?? Født 030584 Håper på svar:) Ha en fin dag videre:)
Tante_Esel Skrevet 9. mai 2011 #3 Skrevet 9. mai 2011 heisann jeg tror du blir gravid tett opp til nyttår... får en følelse av at du vet det på nyttårsaften... får inn en gutt. tror du vil få 2 gutter til sammen.
Baby 2012 med spire i magen<3 Skrevet 9. mai 2011 Forfatter #4 Skrevet 9. mai 2011 oki:)tusen takk Har prøvd en stund å bli gravid, så skal til legen om en mnds tid å få pergotime! Ser du noe kanskje rundt det?
Baby 2012 med spire i magen<3 Skrevet 9. mai 2011 Forfatter #5 Skrevet 9. mai 2011 Ser du har svart Bellasnella, men får det ikke opp her Prøver du en gang til??
**Bellasnella** Skrevet 9. mai 2011 #7 Skrevet 9. mai 2011 å rart.. jeg fikk opp august/september en gang. Og tallet 2, så lurer på om du blir gravid på andre forsøk med pergotime eller at du får en dobbel kur og da sitter den.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå