Gå til innhold

3 gangs i uke 30, kan dere se her?


Anbefalte innlegg

Skrevet

I det siste dagene har jeg kjent murringstak i rygg/mage med/og uten kynnere. Er ikke det tidlig å kjenne det nå ? Jeg har hatt en ks og en vaginal fødsel.

Bør jeg ringe føden å spørre om dette ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei. Jeg har faktisk hatt det samme i dag. Er i min 29. uke....

Har blitt på sofaen i nesten hele dag. Føler at det ble litt bedre av å hvile. Vurderte selv og ringe lege/jordmor, men fant ut at jeg ville avvente.(Er også tredjegangsfødende..)

Hvis du har hatt det i flere dager ville jeg ha kontaktet fagpersonell!

Lykke til.

 

Skrevet

Har ligget på sofaen i hele dag jeg og, men først nå jeg kjenner på dette i dag.. Blir det ikke bedre så må jeg vel ringe å høre:)

Skrevet

Hei! Jeg fødte mitt 3.barn for 11 dager siden og kan fortelle at også jeg hadde slike murringer/tak i flere uker før fødsel, tror dette er helt normalt. Var ekstremt plaget med kynnere fra uke 30 og til fødsel, fødte forøvrig 5 dager over termin, altså uke 41+0 :)

 

Dersom du synes dette er ubehagelig/smertefullt og/eller ikke gir seg og i tillegg er bekymret ville jeg tatt kontakt med føden for å høre.

 

Masse lykke til videre i svangerskapet :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...