Gå til innhold

Oppmerksomhet/gave til forlover?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har gitt gave til forlover?

Isåfall hva? Trenger noen gode ideer :)

Fortsetter under...

Skrevet

Min forlover fikk bilde av oss med forlovere..

 

Selv fikk jeg ingenting.. (var forlover for henne)

Skrevet

Jeg fikk et pent smykkesett av min venninne da jeg var forlover.

Skrevet

Jeg fikk ingenting, men hun betalte frisørtimen min.

Skrevet

Det er vel ikke vanlig å gi noe til forlovererne?

Skrevet

Jo, det er vanlig å gi noe til forlover. En liten ting som takk for hjelpen, eller takk for utdrikningslag.

 

Jeg fikk ikke noe når jeg var forlover og synst egentlig det var litt smålig. Her hadde jeg lagt ut flere tusen for utdrikninglag, og fikk ikke en konfekt som takk engang.

 

Jeg skal være så ærlig å si at jeg faktisk forventet noe også. Iallefall når jeg virkelig sto på som jeg gjorde.

Annonse

Skrevet

Ok. Der jeg kommer fra er det ikke vanlig. Det er ikke vanlig med utdrikkningslag heller. Kan egentlig forstå det med gaver om forloveren gjør mer enn å bare dukke opp og stå der på selve dagen, men ikke hvis det er hurtigbryllup slik som mange gjør i dag.

Skrevet

Jeg brydde meg ikke om hva som var "vanlig" eller ikke, men synes det var hyggelig å gi noe. Vi ga gave til begge forloverne på festen kvelden før bryllupet. Min forlover fikk gravert armbånd/-ring og mannens forlover fikk gravert lommelerke. Merkelig nok husker jeg ikke hva som sto på, men tror det var sted og dato for bryllupet, bl.a.

Skrevet

Jeg syns det er en selvfølgelig å gi noe, og min forlover fikk frisøren betalt. Jeg hadde også lyst til å takke for "jobben". I tillegg får begge forloveren hvert sitt bilde av brudepar med forlovere.

Skrevet

Her er det heller ikke normalt å gi gave til forlover. Faktisk ikke hørt om det før jeg leste tråden her..

Skrevet

våre forlovere fikk også bilde :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...