Forandringfryder ♂♂♂ Skrevet 3. mai 2011 #1 Skrevet 3. mai 2011 Blir snart helt gal! Forferdelig vondt å hoste med den store magen! Ligamentene strekkes og magemusklene skriker etter å få slippe! Er så utrolig allergisk mot pollen, tror jeg må ut og fyre opp hvert et bjørketre her snart! Auauau!
3 små!:) Gutt, gutt og jente! Skrevet 3. mai 2011 #2 Skrevet 3. mai 2011 Huff, får håpe pollensesongen blir kort i år, da... Snakket med en pollenallergiker her om dagen som mente at når våren kom så tidlig og det var så varmt, så ble pollensesongen kortere?? Ang hoste med stor mage så vet jeg hvordan du har det, og det er ikke noe godt, nei... Hadde lungebetennelse og bronkitt de to siste ukene før min siste fødsel og hostet som en gal. Håper det bedrer seg for deg snart!
Forandringfryder ♂♂♂ Skrevet 3. mai 2011 Forfatter #3 Skrevet 3. mai 2011 Takk for gode ord! Jeg håper pollensesongen blir kort i år, bjørka er jo grønn og fin så det er jo lov å håpe!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå