Gå til innhold

Endelig (!!!)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Fikk jeg se et bankende hjerte :):) 7+1 idag, noe som stemte med ul'en :) Var helt fantastisk å se, jeg ble helt rørt..har vært så nervøs igår og idag siden det ikke gikk så greit forrige gang..men nå har jeg jo hatt en god følelse, og var veldig godt å få det bekrefta! Min samboer ble også helt rørt, det var kjempe kos <3 Ble plutselig veldig mer virkelig for oss begge :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer så mye :)

Jeg er også veldig nervøs for at ting ikke går som det skal. Ikke ordnet med noe tidlig ul, men om et par uker er det tid for lege igjen, og forhåpentligvis høre et hjerte slå da.

Ser også ut som vi har ganske lik termin :)

Skrevet

Takk :)

Får håpe du får høre hjertet da! :) Hvor tidlig er det mulig å høre ca?

Helt fantastisk å få bekreftelse på at alt er bra :) Du har termin rundt den 20.12 du også? Blir kos med julebaby!!

Skrevet

Gratulerer , helt fantastisk,

vi fikk se men ikke hore pa fredag, skal igjen na pa fredag og haper vi kan fa hore hjertet

Skrevet

Gratulerer til deg også! :) Deilig å se at det vokser og gror :) Blir spennende på fredag for deg da, det vokser jo mye på bare en uke! Og får håpe du hører hjertet da! Lykke til :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...