HeMoen Skrevet 30. april 2011 #1 Skrevet 30. april 2011 Prøver meg på et nytt innlegg siden jeg ikke fikk noen respons på det forrige. Håper det er noen som vil være med på trilleturer etterhvert:) Jeg har termin 20.mai...Er 27 år og er vårt første barn. Henriette
salamonster Skrevet 6. mai 2011 #2 Skrevet 6. mai 2011 Hei. Hadde termin i april,men fikk lillegutt 2.mai. Jeg bor på tveita og må mye ut å trille come rain come shine da jeg også har en hund å ta meg av. Har også trilledate med en annen fra april som også venter og har hund. Send meg en mld om du har lyst til å gå noen turer i skogen da. Skikkelig tøft å gå med vogn på tursti,men så trenger da ihvertfall jeg treninga;) Ha en fin dag: )
salamonster Skrevet 6. mai 2011 #3 Skrevet 6. mai 2011 Hei. Hadde termin i april,men fikk lillegutt 2.mai. Jeg bor på tveita og må mye ut å trille come rain come shine da jeg også har en hund å ta meg av. Har også trilledate med en annen fra april som også venter og har hund. Send meg en mld om du har lyst til å gå noen turer i skogen da. Skikkelig tøft å gå med vogn på tursti,men så trenger da ihvertfall jeg treninga;) Ha en fin dag: )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå