Gå til innhold

Ordinær UL i dag å....


Anbefalte innlegg

Skrevet

fikk nok en gang bekreftet att inni magen min har jeg ei lita prinsesse<3 :)

*lykkelig*

 

Nå kan vi endelig begynne å handle litt klær å div saker, strikke litt å generelt få planlagt mye:)

 

Selv om jeg inni hodet mitt vet hva som skal skje fremover så tror jeg ikke helt t har gått 100% opp for meg :P er kansje litt treg? Eller er d flere som føler d slik? :)

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er på visitt fra 3. trimester her. Jeg er i uke 35, skal ta ks om 4 uker og har fortsatt ikke skjønt at det kommer en baby i hus snart. Så ja, vi er flere det ikke helt har gått opp for.

Skrevet

Gratulerer :) Kjekt å kunne planlegge litt, selv om en har vanskelig for å tro at det skal komme ett nytt menneske inn i livet vårt.

Skrevet

Gratulerer :) Venter jente jeg også :) Her er det like uvirkelig enda, tar meg selv i å glemme at jeg er gravid til tider, hehe. Men senest i dag snakket vi om at vi skal male barnerommet i mai og hva vi skal kjøpe osv så det er spennende og blir litt og litt mer virkelig :P

 

Lykke til videre :)

Skrevet

Hei:) er 23 uker og har ikke gått opp for meg heller ;) tror det hjelper når babytingene er kommet i hus og ikke minst babyen ;)

Skrevet

Godt å høre at det ikke bare er meg :)

 

Lykke til til alle dere åsså! ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...