Gå til innhold

Har man dårligere immunforsvar når man er gravid?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er nå 6+5 uker og har for tredje gang i svangerskapet verk i kroppen, hodepine, frysninger og feber.. Har ikke vært så ofte syk før svangerskapet. Blir så utslitt av alt det her. I tillegg til det spyr man hver dag og er helt utmattet:(

 

Er i så dårlig form nå så er litt godt å syte og klage litt:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har fått redusert imunforsvar i begge mine tidligere svangerskap. Det ser ut til at det samme skjer i dette :) Har allerede hatt to runder med omgangssyke, og jeg er ikke mer enn seks uker på vei... Må bare ta det med godt humør og tenke at dette gjør jeg for babyen min :)

Skrevet

Ja helt klart. Jeg sitter her med sår hals, pottetett i hele hodet og utrolig lite energi. I de andre svangerskapene har jeg også veldig lett fått omgangssyke, med kramper i magen og diare. Phu, det er bare å holde ut!

 

Jeg er bare 11+6, men føler allrede at jeg er i mye dårligere form sånn generelt denne gangen enn de andre. Men jeg nyter å være gravid, og dette blir siste gang!

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...