Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hei! Ville bare si at det var utrolig kjekt å se at dere har klart det på egenhånd!! Har fulgt deg litt her inne, og det er moro når det klaffer sånn! Gratulerer så mye med spiren!!

 

Har selv en bortelaget og en hjemmelaget, og oppdaget i høst at jammen var det en liten overraskelse til på vei.. Så etter 3 år med prøving før eldste satt på første IVF, så må vi nok begynne med prevensjon, og det er litt rart... Håper du får et fint svangerskap!!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143161398-elisabeth-77/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Tusen takk trilletralle! :) Så hyggelig :) Ja, utrolig hvordan ting bare ordner seg. He, he, ja tanken på at en faktisk må begynne med prevensjon er ganske så uvant :) Gratulerer med nr tre på vei, når har du termin? Jeg har alltid ønsket meg tre, men siden vi får så to tette sier vi oss fornøyd med to! :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143161398-elisabeth-77/#findComment-143161839
Del på andre sider

Ha termin i juli, så det går rette veien nå:) Må innrømme at det var ganske uventet at vi skulle få en liten som ikke var planlagt! Så det tok litt tid å venne seg til tanken.. Vi har 2 vår mellom de to første, og nå blir yngste 20 mnd når sistemann kommer. Så vi kommer til å få det travelt nok. Men vi er veldig glade!!

 

Det er slettes ikke sikkert at dere trenger å være fornøyde med 2;) Kanskje det kommer en lite overraskelse til dere også?? Hvor tette blir de? Litt over året?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143161398-elisabeth-77/#findComment-143162464
Del på andre sider

Ja, juli er jo ikke så lenge til, spennede! Og fin tid å få på :) Jeg fikk i sep sist og dette blir en jule-baby, men det går nok fint uansett :) Kan virkelig se for meg at det er uvant å være uplanlagt gravid etter at en har slitt slik ja, skjebnens ironi :) Jeg gleder meg så til å få mage igjen :) Det blir 16 mnd mellom søskene her, så det blir nå tett, men jo mer jeg tenker på det, jo greiere syntes jeg at det er. Har bestillt time til tidlig ul 12. mai, så får vi håpe at det er bare en ;)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143161398-elisabeth-77/#findComment-143177920
Del på andre sider

Hei, Elisabeth!

 

Helt siden jeg så det første innlegget ditt om at du var blitt gravid igjen (inne på Gravide Slitere) så har jeg tenkt å gratulere deg.

 

 

Så... "Gratulerer så mye!" Det var utrolig gøy å høre! Godt at du kom med i den enge krets som blir positivt overrasket etter å ha fått et IVF-barn. Det samme skjedd en slektning av meg - der ble det faktisk bare 12-13 mnd mellom barna - de var litt i sjokk en stund, kan du si.

 

Lykke til med svangerskapet, og kos deg med førstemann og den voksende magen.

 

Klem fra meg

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143161398-elisabeth-77/#findComment-143177971
Del på andre sider

Tusen takk, MK :) Så hyggelig! Ja, vi ble ganske overrasket selv vi :) Jeg så først en skyggestrek på testen og tenkte at jeg må nå ta en test dagen etter nå, for der var jo en liten strek der. Men så ble den bare helt tydelig og da skjønte jeg hva som var på ferde :) Det første jeg tenkte var "Shit! Hva har vi gjort nå?" :) Men jo mer jeg tenker på det, jo gladere blir jeg :)

 

Gratulerer til deg også! Ser på profilen din at du har vært gjennom mye i din lange karriere som prøver. Måtte det gå bra nå så dere endelig kommer dere i mål! Lykke til med svangerskapet til deg også :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143161398-elisabeth-77/#findComment-143178908
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...