Anonym bruker Skrevet 17. april 2011 #1 Skrevet 17. april 2011 Pent / lite brukt besafe gravidbelte selges for 200,- Tlf: 95 12 58 70
tinapin Skrevet 17. april 2011 #2 Skrevet 17. april 2011 Hvor holder du til da? Mulighet for sending om du er et stykke unna?
tinapin Skrevet 18. april 2011 #4 Skrevet 18. april 2011 oki, den er pent brukt regner jeg med, det er vel ikke akkurat noe som blir slitt.. Når er det normalt og begynne og bruke det?
Anonym bruker Skrevet 19. april 2011 #5 Skrevet 19. april 2011 Ikke HI som svarer. Det er smak og behag om du føler for å bruke et slikt belte. Jeg har flere svangerskap bak meg og har ikke følt for å bruke annet enn bilens belte. Det har INGEN sikkerhetsmessig betydning med et slikt belte, kun evt komfort for noen gravide.
Anonym bruker Skrevet 19. april 2011 #6 Skrevet 19. april 2011 Tinapin: Send meg en melding på mobilen du... så kan jeg også ta bilde av beltet og sende deg. Det er som sagt pent brukt og anbefales brukt fra starten av svangerskapet. Legger ved en link som du kan se på : http://www.hts.no/no/products/pregnant.php Mvh. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå