Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Den gode, snille gutten min som aldri har vært grinete eller sur har snudd helt om. Han er så sur om dagen at han kunne tatt plassen til Sinnataggen lett. Han er 9 mnd.

 

Vær så snill å fortell meg at han går igjennom en periode og at dette går over. For en slik surpomp får han ikke lov til å være. Han griner bare jeg snur ryggen til han. Dersom han blir lagt ned på gulvet er helvete løs. Påkledning er no'dritt og bleiskift er hakket verre.. Hva skjer?!

Videoannonse
Annonse
Gjest JuniGull10 og mange drømmer
Skrevet

Hmm.. Jo, det blir nok bedre! ;-) De må bare lære seg å stå selv først, for da blir det lettere å kle på dem og dra på en Up&Go! Også når de blir gode til å krabbe og etterhvert gå, så kan han følge etter deg fremfor å skrike etter deg! :-)

 

Huff.. Man får testet ut tålmodigheten når man har barn.. Min er 10 mnd og klesskift/bleieskift er en skikkelig utfordring..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...