Kristin-87 Skrevet 5. april 2011 #1 Skrevet 5. april 2011 Ser på resepten at det står 5 tabeletter, når skal man ta disse? Har ikkje hentet de ut enda og er vel ca en mnd før eg skal begynne på min første kur ( begynner når mannens sæd-prøve er tatt og gitt resultater). Håper noen kan svare meg
Fauna00 Skrevet 5. april 2011 #2 Skrevet 5. april 2011 Man skal begynne å ta dem ca 5 dager etter første dag med mens. Hvis ikke du har mens kan du begynne når som helst :-) du teller fra første pille, og på dag 10-12 skal EL komme. Når på dagen man skal ta dem har ikke noe å si tror jeg. Dette er ivertfall det jeg har fått beskjed om fra min gynekolog. Jeg ble gravid på første pergo kur, men mistet. prøver igjen nå:-)
Happy87 Skrevet 5. april 2011 #3 Skrevet 5. april 2011 Jeg fikk beskjed om å begynne på første tablett på 4. dag med mensen og da skal min fruktbare periode være fra dag 10 - 16.. Jeg fikk beskjed om å få tr før jeg begynte og fikk derfor provera for å fremkalle tr. Har lest om flere som får bivirkninger av pergo og har derfor tatt de på kvelden før man går å legger seg. For noen så har dette hjulpet i forhold til bivirkningene. Masse lykke til:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå