Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har fått barnehageplass fra august, men må begynne å jobbe igjen i midten av mai. Bor i området åsane-bergen. Noen som vet hvordan man evt kan finne en dagmamma? og hvor mye koster noe sånt? Blir jo bare en liten periode på 1,5 til 2 mnd da. Eg får ikke feriepenger i år, så mange mnd uten lønn på en av oss, kan bli litt for heftig for oss desverre, sjøl om eg helst ville vert hjemme med han selv. Litt skeptisk til å bare levere han til fremmede og da men.. han blir 1 år i slutten av mai

Videoannonse
Annonse
Skrevet

dytter litt på denne eg... er noen dagmamma eller vet om noen, gi meg gjerne en lyd så kan dere få vite mer..:)

Skrevet

Hvis du befinner deg på Din Baby vises et underforum som heter "Vest; Dagmamma ledig?" (dette underforumet vises ikke om man er på Barn i magen).

 

Trolig finnes det også ei side på Facebook, eller du må ganske enkelt google dagmamma Bergen eller dagmamma Åsane.

Lykke til!

Skrevet

Takk for svar..:) Har lagt inn ett innlegg på dagmamma ledig forumet, har også allerede googlet, uten særlig hell...;) Men vi får bare prøve videre..:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...