Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei:)

 

du har heller ikke sett på meg, ser du noen dato for fødselen min, evt noe annet??:) Jeg ser gjerne tilbake..

 

080190

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

heisann,

 

skal se på deg til uka, gjør ikke readinger i helgene, er for utslitt til det, er for tiden alene med 3 små under 5 år hihi så må legge sånt til bhgtid :)

 

tja jeg lurere på flyttingen som kommer om litt, om det går greit og enkelt, vi har ennå ikke funnet noe sted og må være ute fra huset vårt 1.juni!

 

om vi finner oss jobb, vi skal begge ut å lete i sommer, han venter også på udi papirer såå.. hva du enn måtte få inn på det!

 

PHU! ta det når det passer ;)

 

jeg 080377 og han 050774

 

(og forresten ser du flere barn, skal egentlig ikke være mulig meeeeeeeeeen noen som har fått det inn så er litt nysgjerrig hihi)

 

oi ble mye hahaha jaja ta det du orker og får inn på!

 

klem

Skrevet

jeg er ikke så god med datoer, så om jeg får terminen din er det lettere å prøve å se på det :)) nå kan jeg få inn alt fra 5 april til 28 september lol og det er jo litt håpløst ;)))

Skrevet

29 april.. sitter forsåvidt på sykehuset igjen, har vært innlagt flere ganger siste uken, så regner da ikke med å måtte gå over termin, hvertfall ikke 28 september. haha

 

skal se på deg når jeg er ferdig på sykehuset:)

Skrevet

termin 29 april, men sitter på sykehuset nå og har vært innlagt flere ganger, tviler på jeg går langt over, hehe hvertfall 28 september haha..

 

skal se på deg når jeg kommer hjem fra sykehuset:)

 

takk

Skrevet

oi håper det går greit med deg :)))

 

får to datoer på deg da, 13 og 28, er som sagt ikke så super god på datoer enda, men øvelse gjør mester :))))

Skrevet

okei, det skal jeg notere meg..:)

 

ehm, sted og bo finner dere, men litt seinere enn hva dere skulle ønsket, og har en følelse av at det blir en midertidlig løsning. Jobb får jeg ikke noe opp på desverre.

 

Barn ser jeg da.. hehe. det kan hende jeg ser feil, men ser noe innen 2012.. ant. gutt.. men vet jo ikke.. skjer det noe 15 juni? ser 15 juni sterkt.. hmm

 

klem klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...